EDOP
Kurumsal 2017-08-18T16:29:55+00:00

“Eylem olmadı mı vizyon bir rüyadır, vizyon olmadan eylem ise zaman geçirmektir. Eyleme sahip olan bir vizyon dünyayı değiştirebilir.”

John Keats

KALİTE

Eğitim hizmetini en iyi şekilde vermeyi ilke edinmiş olan Bilişim Eğitim Kurumları; eğitim sektörüne 1996 yılında ilk olarak Kızılay Özel Bilişim Dershaneleri ile girmiştir. 2006 yılında Pursaklar Bilişim Koleji, 2011 yılında Çankaya Bilişim Koleji, 2012 yılında Yenimahalle Temel Lisesi ve 2017 yılında da Hüseyingazi Bilişim Koleji açılarak Ankara’nın köklü ve okulculuk sektöründe de kendini kanıtlamış bir kurumu olmuştur.

GÜVEN

2006 Yılında Pursaklar Bilişim Koleji ve 2010 Yılında Çankaya Bilişim Koleji, 2014’te Yenimahalle Bilişim Lisesi, 2017 Hüseyingazi Bilişim Koleji ile eğitimin her kademesinde en başarılı iyi örnekler oluşturma çabasını sürdürmüştür.

BAŞARI

Güçlü akademik kadrosu, yüksek teknik ve sosyal olanakları ile kişiye özel eğitim yürüten Bilişim Koleji, öğrencilerini, değişen ve gelişen dünyada, katılımcı, paylaşımcı, inançlı, özgüveni yüksek, sosyal sorumluk sahibi, ülkesine ve tüm insanlığa faydalı bireyler olarak yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Okul Yöneticilerimiz

Ali Kemal AYEN
Ali Kemal AYENÇankaya Okul Müdürü
Muhittin ALAGÖZ
Muhittin ALAGÖZPursaklar Okul Müdürü
Cabbar KUŞ
Cabbar KUŞYenimahalle Okul Müdürü
Burhan KARACA
Burhan KARACAHüseyingazi Okul Müdürü
Evren Kaya
Evren KayaPursaklar Okul Müdür Yrd.
Sinan USALAN
Sinan USALANÇankaya Okul Müdür Yrd.
Caner KAYA
Caner KAYAPursaklar Okul Müdür Yrd.
Hüsamettin Özdecan BAYRAK
Hüsamettin Özdecan BAYRAKÇankaya Okul Müdür Yrd.
Osman DEMİRKAYIK
Osman DEMİRKAYIKYenimahalle Okul Müdür Yrd.
Ahmet ÇANKAYA
Ahmet ÇANKAYAYenimahalle Okul Müdür Yrd.
Sevgül KILIÇARSLAN
Sevgül KILIÇARSLANHüseyingazi Okul Müdür Yrd.
Filiz ARSLAN
Filiz ARSLANPursaklar Müdür Yard./Rehber Öğretmen
Edibe YAZANLAR
Edibe YAZANLARPursaklar Rehber Öğrt.
Safiye DOĞAN
Safiye DOĞANÇankaya Rehber Öğrt.
Elanur ECEMİŞ
Elanur ECEMİŞÇankaya Rehber Öğrt.
Pınar YILDIRIM
Pınar YILDIRIMHüseyingazi Rehber Öğrt.
Esra ŞİMŞEK
Esra ŞİMŞEKPursaklar Yabancı Dil Koordinatörü
Pınar Kurnaz KAPLAN
Pınar Kurnaz KAPLANÇankaya Yabancı Dil Koordinatörü

Emin Adımlarla Biriktirdiğimiz Başarılar…

Geleceğin Eğitimi

Eğitimin farklı zamanlara ve toplumlara göre hiç değişmeyen, en öncelikli hedefi bilgili ve ahlak uyumunu gerçekleştirebilen güçlü şahsiyetler yetiştirmektir.
Eğitimin değişen unsurlarının başında bilginin aktarım hızı ve gücü gelmektedir. Özellikle iletişim teknolojisinde yaşanan hızlı gelişmeler, eğitimi tam anlamıyla küresel bir faaliyet konumuna sokmuştur.
İnsanlığın geleceği; bilgi, ahlak ve teknoloji temelleri üzerinde yükselecektir. Bu temelleri eğitim felsefemizin vazgeçilmez ilkesi olarak benimseyen Bilişim Koleji toplumumuzu yeni yüzyıllara hazırlamanın ağır sorumluluğunun bilinci içindedir.

Öğrencilerimizin potansiyelini ve yeteneklerini sonuna kadar geliştirmelerine olanak sağlayan bir eğitim-öğretim ortamı sunarak ‘dünya insanı’ yetiştirmektir.

Bilişim Eğitim Kurumları olarak, eğitim ve öğretimi çağdaş bir altyapıyla evrensel standartlarda yürütmek ve ülkemizde örnek gösterilen kurumlar arasında yer almaktır.

·         “Yarınlar için güçlü adımlar, bugünden başlar.” anlayışıyla öğrencilerimizin anaokulundan başlayarak ilkokul ve ortaokuldaki hem akademik hem kişisel gelişimlerini tamamlamak,
·         Çocuklarımızda var olan üstün nitelikleri her yönüyle açığa çıkarmak için gerekli tüm koşulları oluşturmak,
·         “Her çocuk eşsizdir.”anlayışıyla farklı zekâ, yetenek, ilgi ve kişilik özelliklerine sahip öğrencilerimizde özgün ve ayrıcalıklı eğitim modelimizle tam öğrenmeyi sağlamak,

0
Öğrenci
0
Çalışan
0
Anlaşmalı Kurum
0
Ulusal Ödül

Bize Yazın

Her türlü görüş, öneri, istek ve dileklerinizi bize yazabilirsiniz

CAPTCHA
Lütfen bekleyin...